Pro SLOVENSKO přepnout z CZK na EUR V případě zájmu o OSOBNÍ ODBĚR nás kontaktujte na tel.: 774642029 nebo e-mail: dusni11@seznam.cz

Rozšířená řada PLATINUM

NOVÉ PRODUKTY ŘADY PLATINUM

 

STYLINGOVÁ EMULZE 100ml cestování balení 

Platinum 5 IN 1 je nesmývatelná stylingová emulze, která vlasům dodává lesk, hydrataci a sílu, zabraňuje jejich krepatění a chrání před vlivy tepelné úpravy. Platinum 5 IN 1 vrací vlasům hedvábně jemný pocit a díky zvyšené ochraně se snáze upravují. Zároveň chrání vlasy před teplem, vlhkostí a účinky ultra fialového světla. Je vhodná pro všechny typy vlasů.

VÝHODY

  • Olej z hroznových zrníček je bohatý na antioxidanty a má změkčující účinky
  • Kokosový olej vlasy hydratuje, uhlazuje a uzavírá, čímž podporuje jejich růst
  • Uhlazující efekt
  • Zvlhčující složky, které chrání před vlhkostí 

 

 KOUPIT

 

VOLUME SHAMPOO - šampon pro větší objem 355ml

Platinum objemový šampon jemně čistí vaše vlasy a zároven je nezatěžuje  a dodává jim objem. Je vhodný pro barvené vlasy a neobsahuje sulfáty.

 

KOUPIT  

 

VOLUME CONDICIONER - kondicionér pro větší objem 355ml

 Platinum objemový kondicionér je jemný a posilující kondicionér, který podporuje zvětšení objemu vlasů. Je vhodný pro barvené vlasy a neobsahuje sulfáty. 

 

KOUPIT  

 

HYDRATE SHAMPOO - Hydratačení šampon 355ml

Šampon je navržený tak, aby dodával vlasům hydrataci a vlasy byly hladké a vypadaly zdravě. Díky své receptuře dokonale čistí vlasy a zároven opravuje roztřepené konečky, dodává lesk a vlasy se snadněji upravují. Šampon je vhodný jak na přírodní, tak barvené vlasy. Neobsahuje sulfáty a parabeny. 

 

KOUPIT  

 

HYDRATE CONDICIONÉR - Hydratačení kondicionér 355ml

Platinum hydratační kondicionér je navržený tak, aby dodával vlasům hydrataci a aby vlasy byly lehké a vypadaly zdravě. Díky své receptuře dodává lesk a vlasy se opět snadněji upravují . Neobsahuje parabeny. Vhodný pro barvené vlasy. 

 KOUPIT