..............................................................................................................................................................................................................................................................................................................Pro SLOVENSKO přepněte z CZK na EUR

TRIO Lollipop

1641
3 hodnocení

Steel Sky -pastelová šedivá barva na vlasy.

Přírodní, pastelová "gelová" barva bez amoniaku určená na odbarvené vlasy. Barva se řadí mezi semipermanentní. Díky přírodním složkám se vlasy v průběhu barvení regenerují. 

Obsah 118 ml

 

 • Pink Cloud -pastelový růžový odstín. Kombinací s Hot Pink získáte další odstíny růžových barev.

 • Obsah 118 ml
  •  

   Lilac Dream -pastelový fialový odstín. Kombinací s Amethyst získáte další odstíny fialové.

   Přírodní, pastelová "gelová" barva bez amoniaku určená na odbarvené vlasy. Barva se řadí mezi semipermanentní, ale při opakovaném probarvení se již nevymývá a drží v pastelových odstínech mnoho měsíců. Díky přírodním složkám se vlasy v průběhu barvení regenerují.

   Nejkvalitnější pigmenty a krémová konzistence, zaručí rovnoměrné rozetření a probarvení celé délky vlasu. A proto se barvy mohou nanášet na vlhké vlasy a tím je i zaručena menší spotřeba. Barvy J Beverly Hills se dají mezi sebou vzájemně míchat a můžete si vytvořit další barevné kombinace podle svého přání.

   Ve spojení se šamponem a kondicionérem "J Beverly Hills" se prodlužuje doba "nevymývání" barvy. Po nabarvení vydrží barva na vlasech zhruba 1 měsíc, podle četnosti mytí vlasů.

   !Barvy nejsou testavané na zvířatech!

   Podrobný návod použití je vždy součástí balíčku se zakoupenou barvou .

   Obsah 118 ml


 • (2 ks) Skladem
1 167 Kč
Kategorie: Fashion Colour Barvy na vlasy
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.